Våre ansatte

Vi er i dag 14 dedikerte medarbeidere med bred og solid kompetanse innen vårt fagfelt. Med vår allsidige bakgrunn har vi gode forutsetninger til å bistå i enhver ansettelsesprosess. Vi jobber tett som team og bistår hverandre ved behov. Hos hver enkelt av oss er våre verdier – personlig, engasjert og profesjonell – godt forankret.

Ta gjerne kontakt med oss for en uforpliktende samtale.

Cecilie Løvdal
SENIORRÅDGIVER/ASS. DAGLIG LEDER

Mobil: 971 18 429
E-post: cecilie@vikarpartner.no

 

 

Iva Caterina Velle
SENIORRÅDGIVER

Mobil: 934 21 125
E-post: iva@vikarpartner.no

Anette T. Michelet
SENIORRÅDGIVER

Mobil: 930 06 128
E-post: anette@vikarpartner.no

Ane Lind Tufte
SENIORRÅDGIVER

Mobil: 992 96 011
E-post: ane@vikarpartner.no

Christina Waale Salomaa
SENIORRÅDGIVER

Mobil: 909 76 986
E-post: christina@vikarpartner.no

Mona Kokkinn
RÅDGIVER ØKONOMI/REGNSKAP

Mobil: 970 47 499
E-post: mona@vikarpartner.no

Beate Eikesæth
Beate Eikesæth
SENIORRÅDGIVER ØKONOMI/REGNSKAP, DNV-SERTIFISERT REKRUTTERER

Mobil: 913 95 985
E-post: beate@vikarpartner.no

Katrine Thoresen
RÅDGIVER

Mobil: 934 02 917
E-post: katrine@vikarpartner.no

Helle S. Grøstad
DIGITAL INNHOLDSANSVARLIG

Mobil: 917 66 556
E-post: helle@vikarpartner.no

Ann Iren Thorstensen
LØNNS- OG FAKTURAANSVARLIG

Mobil: 905 71 333
E-post: anniren@vikarpartner.no

Wenche Nesvoll
REGNSKAPSSJEF

Mobil: 913 57 213
E-post: wenche@vikarpartner.no

Erik Gundersen
DAGLIG LEDER

Mobil: 915 80 611
E-post: erik@vikarpartner.no

Mobil: 901 23 091
E-post: marianne@vikarpartner.no